Dodano:
Czas czytania: 1 min.

Podsumowanie świątecznego weekendu przez policjantów

W ciągu trzech ostatnich dni na tyskich drogach nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali natomiast 9 kolizji drogowych.

W ciągu ostatnich trzech dni policjanci wyjeżdżali 9 razy do kolizji. Nie odnotowano w policyjnych statystykach żadnego wypadku. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwała wzmożona ilość policjantów.

Bezpieczeństwo

Policja apeluje do kierowców, którzy będą dopiero wracać ze świątecznego weekendu, o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży. Pamiętajcie Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym o zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Życie i zdrowie, które w ten sposób chronimy jest rzeczą bezcenną.

Przypomina się, że niezmiennie, trwa kampania społeczna “Nie reagujesz – akceptujesz!”. Dzięki Państwa zgłoszeniom tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód.

Autor / Źródło
Karolina Goik / KMP Tychy

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe