Wiadomości z Tych

Starotyski Dzień Seniora

  • Dodano: 2021-06-29 06:30, aktualizacja: 2021-06-28 22:19

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich seniorów na Starotyski Dzień Seniora.

Podczas spotkania odbędą się warsztaty z zakresu mieszanek ziołowych. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ Grzegorza Stasiaka.
 
Podczas zajęć zapoznamy się z informacjami o podstawowych ziołach, które można wykorzystać w kuchni tym samym pomagając swojemu zdrowiu oraz odnajdując ciekawe i nowe zastosowanie do dobrze nam znanych ziół. Efektem warsztatów będzie powstanie mieszanek ziołowych. Spotkanie poprowadzi Kinga Kaźmierczak – instruktorka

„Jestem żoną i mamą dwójki uroczych urwisów. Zamiłowanie do sztuki i rękodzieła towarzyszy mi od najmłodszych lat. Zainteresowanie przyrodą oraz zielarstwem i ich wpływu na zdrowie zaczęło się w wieku nastoletnim, gdy rozpoczęłam przygodę z naturalnymi produktami kosmetycznymi oraz środkami czystości, było to w 2005 roku i od tamtego czasu obca jest mi chemia sklepowych półek. Podobnie traktuję swoją dietę, stąd większość warzyw i owoców zdobywam ze swojego ogródka. Bardzo cenię sobie możliwość wyrażania emocji i piękna w produktach, które tworzę. Pracuję wieloma metodami, lubię wytwarzać przedmioty, a także tchnąć nowe życie w porzucone rzeczy. Jestem osobą bardzo skrupulatną, dbam o każdy szczegół i z pasją dzielę się swoją wiedzą, starając się zarazić przekonaniem o dobrodziejstwie natury, tym samym pomagając, odnaleźć proste kroki do wprowadzenia jej do codziennego życia."

  • O godz. 19:00 wystąpi  Grzegorz Stasiak ze swoim występem kabaretowym
  • Wstęp bezpłatny (60+)
  • Zapisy pod numerem tel. (32) 438 20 60  (od 18 czerwca do 2 lipca).
  • Lista miejsc ograniczona.
Starotyski Dzień Seniora / fot. MCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również