Wiadomości z Tych

Senioriada 2021

  • Dodano: 2021-06-22 06:30, aktualizacja: 2021-06-21 21:04

Wielkie święto tyskich seniorów już niebawem: 25 czerwca, w godzinach od 15.00 -21.00 w pełnym zieleni ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach odbędzie się SENIORIADA.

- Tradycyjnie już przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dzięki współpracy z aktywnymi grupami senioralnymi z naszego miasta – mówią organizatorzy.

Od godz. 15.00 zaplanowano występy seniorów: Zespół Ludowy Koła Gospodyń Wiejskich URBANOWICZANKI, Klub Seniora PLATYNA przy IB Polska, Grupa taneczna ANTIDITUM, Polski Związek Niewidomych oraz występ solowy Aleksandry Hofman, Stowarzyszenie Promocji Tańca i Rekreacji działające przy TSM OSKARD, Strefa Seniora przy FRES, Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS Maluch, Tyska Rada Seniorów i przyjaciele oraz zespół wokalny GWIAZDECZKI W KAPELUSZACH.

Od godzinie 19.00 odbędzie się koncert Raisy Miszteli – tyszanki, znanej z programu Voice of Senior. O 20.00 najlepsze przeboje Beatlesów wykona zespół The Postman.

Oprócz występów na seniorów czekają: wystawa obrazów i rękodzieła, turniej brydża, pokaz mody, ćwiczenia zdrowego kręgosłupa, stoiska promocyjne, porady specjalistów.

- Seniorzy to bardzo ważna i coraz większa grupa mieszkańców naszego miasta. Z myślą o nich organizujemy kolejną już Senioriadę – wydarzenie, na którym seniorzy mogą pokazać swoje talenty, umiejętności, ale także zawrzeć nowe znajomości czy po prostu razem spędzić czas. W dzisiejszych czasach wielu seniorów narzeka na samotność, ale tyscy seniorzy udowadniają, że życie przez wiele lat może być ciekawe, pełne pasji i aktywności. Drodzy seniorzy i seniorki, nie siedźcie 25 czerwca w domach – przyjdźcie do Miejskiego Centrum Kultury – serdecznie zapraszam na Senioriadę  –  zachęca Maciej Gramatyka – z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych.    

WSTĘP WOLNY - Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na www.kultura.tychy.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również