Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest podejrzewany o zniszczenie mienia!

  • Dodano: 2022-10-21 06:30, aktualizacja: 2022-10-20 20:26

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Paprocany", gdzie nieznany sprawca wybił szybę w gablocie.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia szyby w gablocie w dniu 11 września 2022 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany”. Oszacowane straty sięgają ponad 26 tysięcy złotych. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Młody mężczyzna w wieku około 20 lat, szczupłej budowy ciała, włosy średniej długości w kolorze blond z charakterystyczną grzywką opadającą na oczy, ubrany był w koszulkę w czarnym kolorze z dużym białym logo na plecach, spodnie koloru czarnego oraz obuwie sportowe koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również