Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia? Powiadom policję!

  • Dodano: 2022-06-15 07:00, aktualizacja: 2022-06-14 22:19

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące pobicia w rejonie alei Jana Pawła II w Tychach.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie pobicia przez dwóch nieznanych mężczyzn, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń poniżej 7 dni.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

  1. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada wąsy i brodę, ubrany w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, cielne buty.
  2. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w ciemną kurtkę, jasną bluzę kapturem, ciemne spodnie, jasne buty.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112.

Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia? Powiadom policję! / fot. KMP Tychy

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również