Wiadomości z Tych

Policjanci zatrzymali 31-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków

  • Dodano: 2022-05-06 11:15

Tyscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 31-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 5 tys. działek dilerskich. Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę, któremu za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Uderzenie w przestępczość narkotykową

Kryminalni z Tych zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach uderzyli w przestępczość narkotykową. Z posiadanych przez tyskich mundurowych informacji wynikało, że 31-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci się nie mylili. Po wykonaniu czynności z pomocą policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz przewodnika wraz z psem służbowym policjanci znaleźli znaczne ilości amfetaminy, jakie zatrzymany przetrzymywał w piwnicy.

Z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować ponad 5 tysięcy dilerskich działek, a czarnorynkowa wartość amfetaminy to 250 tysięcy złotych. Ponadto policjanci zabezpieczyli ponad 22 tysiące złotych w gotówce. 31-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. W świetle przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również