Wiadomości z Tych

Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny

  • Dodano: 2024-02-16 12:15

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie użycia tablicy rejestracyjnej nieprzypisanej do pojazdu. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Zdarzenie na stacji paliw

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie użycia tablic rejestracyjnych o wyróżniku WZ212GW nieprzypisanych do samochodu marki Mercedes, na którym je umieszczono. Do zdarzenia doszło 18 grudnia 2023 roku na terenie stacji paliw przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach.

Za zgodą prokuratora, policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:

  • mężczyzna w wieku około 45-55 lat,
  • wzrostu 185-190 cm,
  • ubrany w czarną kurtkę,
  • czarne spodnie 
  • czarne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również