Wiadomości z Tych

29-letni Tyszanin został zatrzymany za posiadanie około 770 gram narkotyków

  • Dodano: 2024-02-16 12:00

3 miesiące w areszcie spędzi 29-letni mieszkaniec Tychów, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów prewencji z tyskiej komendy. Policjanci zabezpieczyli przy nim amfetaminę i klefedron. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Mężczyzna zachowywał się niestandardowo..

Tyscy policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w środę 29-letniego mieszkańca Tychów. Mężczyzna w trakcie legitymowania sprawiał wrażenie zdenerwowanego, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Powód takiego zachowania szybko okazał się jasny - w plecaku miał kilkanaście woreczków z narkotykami. Po wstępnym przebadaniu substancji ustalono, że jest to metaamfetamina, co zostało również potwierdzone w badaniach laboratoryjnych. Łącznie zabezpieczono blisko 750 gramów narkotyku. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie ponad 20 gramów klefedronu.

Wczoraj tyszanin trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek śledczych podejrzany został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również