Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kilku kolizji drogowych, które miały miejsce w ostatnich tygodniach. Funkcjonariusze zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które były świadkami zdarzeń.
Kolizje drogowe w Tychach – szczegóły zdarzeń
- 13 czerwca pomiędzy godz. 15:20 a 18:10 na ulicy Bohaterów Warszawy 7, nieustalony kierowca uszkodził zaparkowane BMW 116D o numerze rejestracyjnym ST15*, po czym oddalił się z miejsca kolizji,
- 1-4 lipca na parkingu przy ulicy Dmowskiego 18, nieznany kierowca uszkodził zaparkowane Ford Ka o numerze rejestracyjnym ST95*, a następnie odjechał,
- 12 lipca pomiędzy godz. 13:00 a 15:10 na parkingu przy Alei Bielskiej 107, nieznany kierowca uszkodził zaparkowane Kia Ceed o numerze rejestracyjnym SWD75*,
- 13-14 lipca w godzinach 20:30–14:00 na parkingu przy ul. Dębowej 24, nieznany kierowca uszkodził zaparkowane BMW X2 o numerze rejestracyjnym ST94*.
Apel do świadków
Policja prosi wszystkie osoby, które mogły być świadkami powyższych zdarzeń, o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.
Kontakt:
- telefon: 47 85 51 367,
- adres: Aleja Bielska 46, pokój nr 40.
Każda informacja może okazać się pomocna w rozwiązaniu sprawy i zidentyfikowaniu sprawców.
Podkreślenie roli świadków w dochodzeniu
Świadkowie zdarzeń drogowych odgrywają kluczową rolę w ściganiu sprawców wykroczeń i zapewnianiu bezpieczeństwa na drogach. Policja apelujemy o współpracę w tym zakresie, aby takie przypadki nie pozostały nierozwiązane.