Rozpoznajesz te osoby? Policja z Tychów bada sprawę zniszczeń
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia poszycia dachowego oraz urządzenia oddymiania w budynku wielorodzinnym przy alei Piłsudskiego 67E. Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2026 roku około godziny 19.00.
W toku prowadzonych czynności śledczy uzyskali wizerunki czterech osób, które – jak informuje policja – mogą mieć związek z tą sprawą. Ich publikacja odbywa się za zgodą sądu.
Tychy: zniszczenia w budynku przy al. Piłsudskiego 67E
Sprawą zajmują się funkcjonariusze Zespołu do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy. Postępowanie dotyczy uszkodzenia elementów budynku wielorodzinnego, w tym poszycia dachowego oraz urządzenia oddymiania.
Jak przekazano, powstałe straty oszacowano na kwotę ponad 800 zł.
Policja opublikowała wizerunki 4 osób
Mundurowi podkreślają, że w trakcie prowadzonych działań zabezpieczono wizerunki czterech osób, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia. To właśnie do nich kierowany jest obecny apel.
Publikacja zdjęć ma pomóc w ustaleniu tożsamości osób i sprawnym wyjaśnieniu sprawy.
Apel policji w Tychach. Gdzie przekazać informacje?
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które:
- mają wiedzę na temat zdarzenia,
- rozpoznają osoby widoczne na opublikowanych zdjęciach,
- mogą pomóc w ustaleniu przebiegu incydentu.
Informacje można przekazywać policjantom Zespołu do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach przy alei Bielskiej 46, pod numerem telefonu 47 85 514 32 lub mailowo: [email protected].

















Dodaj komentarz