Katalog firm

dodaj firmę

TULUM – Masaże Balijskie

Logo TULUM – Masaże Balijskie Tychy

Adres i telefon

ul. Wyzwolenia 21
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: 10:00-22:00
  • Poniedziałek: 10:00-22:00
  • Wtorek: 10:00-22:00
  • Środa: 10:00-22:00
  • Czwartek: 10:00-22:00
  • Piątek: 10:00-22:00
  • Sobota: 10:00-22:00
  • Niedziela: 10:00-22:00

Oferta

Zapraszamy do TULUM - Masaże Balijskie, naszego salonu zlokalizowanego w Mikołowie, gdzie każda wizyta staje się wyjątkową podróżą do świata spokoju, harmonii i odnowy. Nasz salon to miejsce, gdzie tradycje balijskiego masażu łączą się z nowoczesnymi metodami relaksacji, tworząc niepowtarzalną atmosferę odprężenia.

Masaż Lomi Lomi w Mikołowie

Odkryj u nas magię masażu Lomi Lomi, który jest nie tylko zabiegiem relaksacyjnym, ale również głęboko uzdrawiającą ceremonią. Pochodząca z Hawajów technika masażu, nazywana czasami "dotykiem kochających dłoni", jest wykonywana z wyjątkową troską i szacunkiem, pomagając uwolnić zarówno fizyczne, jak i emocjonalne napięcia. Nasze doświadczone masażystki, korzystając z długich, płynnych ruchów, zapewnią Ci niezrównane doświadczenie, które odnowi Twoje ciało i ducha.

Masaż Shiatsu

Zapraszamy również na masaż Shiatsu, japońską formę terapii ciała, która wykorzystuje techniki nacisku palcami, aby przywrócić równowagę energetyczną organizmu. To holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia pomaga w redukcji stresu, poprawie krążenia i wzmocnieniu systemu immunologicznego. W naszym salonie masaż Shiatsu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, oferując głębokie odprężenie i regenerację.
W TULUM - Masaże Balijskie, stawiamy na indywidualne podejście i najwyższej klasy serwis. Nasze masażystki, z bogatym doświadczeniem gwarantują, że każdy masaż będzie nie tylko momentem relaksu, ale także podróżą odkrywającą nowe wymiary wewnętrznej harmonii i spokoju. Odwiedź nas w Mikołowie i pozwól sobie na chwilę luksusu, która przemieni Twoje postrzeganie masażu i odpoczynku.

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.