Wiadomości z Tych

Usługi Dźwigowe Tychy

  • Dodano: 2017-10-31 16:00

FUSUB Sołtys to lider w wynajmie dźwigów, podnośników i żurawi na terenie Śląska. Nasza główna baza znajduje się w Tychach – śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepiej rozpoznawalną firmą dźwigową w tym pięknym mieście.

Lider usług dźwigowych w Tychach

Największym żurawiem w naszej flocie jest Liebherr LTM 1250 o udźwigu 250 ton.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem usług dźwigowych na terenie gminy Tychy oraz okolic. Posiadamy największą flotę, własną bazę sprzętowo-naprawczą, centrum badawcze. Zatrudniamy najlepszych operatorów i mechaników, to nasza firma realizowała największe i najtrudniejsze technicznie podnoszenia w Tychach (między innymi na terenie elektrociepłowni i kościoła franciszkańskiego).

25 lat doświadczenia w branży usług dźwigowych na terenie Tychów

Od ponad 25 lat nieprzerwanie świadczymy usługi dźwigowe w Tychach. Siłą naszego sukcesu jest tradycja rodzinnego biznesu, przekazywanego z ojca na synów. Zaczynaliśmy od jednego, starego żurawia, z czasem rozbudowując flotę i nabierając doświadczenia.

Wszystkie cenne wskazówki i rady są przekazywane przez  założyciela firmy dwóm synom, dzięki czemu FUSUB Sołtys stanowi unikalne połączenie doświadczenia i tradycji, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań oraz technologii. Dla nas usługi dźwigowe to nie tylko praca – to przede wszystkim pasja i cel życia.

Najwyższej jakości ciężki sprzęt dźwigowy

Realizowaliśmy inwestycje na terenie elektrociepłowni w Tychach.

O sile naszej firmy oprócz tradycji stanowią dwie rzeczy: doświadczona i zgrana załoga oraz najwyższej klasy sprzęt dźwigowy.

W naszej flocie znajdują się doskonale znane w branży dźwigi takich marek jak Liebherr, Grove czy Krupp.

Stale rozbudowujemy flotę, regularnie dokupując nowe maszyny. Mamy najlepsze i najcięższe żurawie w Tychach.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Kontrahenci na terenie całego kraju cenią nas za olbrzymi profesjonalizm podczas realizacji zleceń.

Nasza firma jest znana wśród największych deweloperów na rodzimym rynku – regularnie współpracujemy przy największych realizacjach, a żurawie z pomarańczowym logo dzielnie przemierzają drogi krajowe we wszystkich kierunkach.

Nasi operatorzy należą do najlepszych fachowców w Polsce – dzięki temu możemy być dumni z realizacji największych przedsięwzięć na terenie placów budowy od Zakopanego po Gdańsk.

Specjaliści od najtrudniejszych zleceń

Tu realizacja na terenie kościoła franciszkańskiego w Tychach.

FUSUB Sołtys specjalizuje się w usługach dźwigowychwymagających precyzji i doświadczenia, a także przygotowania planów podnoszeń. Dzięki flocie ciężkich żurawi jesteśmy w stanie podołać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Celujemy przede wszystkim w budowę dróg, wiaduktów, mostów, hal fabrycznych oraz prac remontowych na terenie zakładów kolejowych, hut, kopalni, elektrowni i elektrociepłowni.

Własne centrum technologiczne w Tychach

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferująca usługi dźwigowe, na terenie naszej bazy w Tychach posiadamy własne centrum technologiczne, które umożliwia nam szczegółowe zaprojektowanie krok po kroku planów podnoszeń.

Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na terenie największych placów budowy w całej Europie, pracując m. in. w centrum technologicznym firmy Liebherr. Jeżeli zlecenie jest nietypowe, ładunek ma duży gabaryt lub jest bardzo mało miejsca, by rozłożyć dźwig – jest to idealne zlecenie dla naszej firmy.

Główna baza firmy w Tychach

Główna baza naszej firmy mieści się w Tychach – dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie dotrzeć na miejsce zlecenia.

Największa flota dźwigów na terenie miasta Tychy

Naszym dźwigom niestraszne są prace na małych przestrzeniach.

Jesteśmy dumni z tego, że w naszej firmie znajduje się największa liczba żurawi samojezdnych w Tychach. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie i precyzyjnie dobrać sprzęt w zależności od czasu trwania i trudności zlecenia.

 

Wpis przygotowany przez FUSUB Sołtys Usługi Dźwigowe 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.