Wiadomości z Tych

Naklejki foliowe - wiele zastosowań i elegancki wygląd

  • Dodano: 2020-04-06 08:45, aktualizacja: 2020-04-06 08:48

Naklejki są bardzo wszechstronnym produktem. Mogą służyć nie tylko jako nośnik reklamowy, ale też być elementem wystroju pomieszczenia czy zdobić witrynę w sklepie. Co ważne, są wytrzymałe i niedrogie, dzięki czemu można niewielkim nakładem finansowym zyskać naprawdę interesującą formę, która zachęci klienta do skorzystania z naszych usług.

Zapomnij o plakatach i zasłonach

Nie da się ukryć, że przestrzeń publiczną przede wszystkim dominują różnego rodzaju lokale usługowe – banki, apteki, fryzjerzy, gabinety kosmetyczne, sklepy oraz gastronomia. Na tym froncie toczy się nieustająca walka o klienta. A ten nie tylko patrzy na ewentualne promocje, ale też na wygląd naszego lokalu. W związku z tym trzeba zadbać o to, aby był on nienachalny, schludny i możliwie elegancki.

Naklejki foliowe mogą tutaj być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę, że obecnie niemal wszystko można robić według wizji zamawiającego, możemy stworzyć dokładnie taką witrynę, jakiej oczekujemy. A raczej jakiej oczekują klienci. Obecnie trwa moda na schludne, minimalistyczne witryny oraz szyldy. Dzięki naklejkom możemy bez większego problemu uzyskać pożądany efekt. Poza użyciem przezroczystej folii, na której umieścimy logo naszej działalności, możemy też w ten sam sposób poinformować o godzinach otwarcia, usługach czy menu. A wszystko to na szybach.

Odśwież ścianę w pokoju

Całościowe remonty są nie tylko czasochłonne, ale też pochłaniają sporo pieniędzy. Jeśli więc chcemy odświeżyć ścianę lub element mieszkania, możemy sięgnąć po naklejki foliowe. Są wytrzymałe, dzięki czemu mamy pewność, że przetrwają naprawdę długo.

Gdzie się najlepiej sprawdzą? Na gładkich powierzchniach. To oznacza, że niewielkim nakładem finansowym możemy odświeżyć np. kabinę prysznicową albo odbarwione już szkło, które chroni kuchenną ścianę przed działaniem tłuszczu i detergentów.

Wielkoformatowe naklejki są również bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy myślimy o fototapecie albo gdy mamy szklaną balustradę na balkonie i chcemy się trochę odgrodzić od świata.

Rozdawaj naklejki klientom

Jednak naklejki foliowe to przede wszystkim niewielkie gadżety reklamowe, które wiele firm chętnie daje swoim klientom do zakupów czy zamówień. Są dużo trwalsze od tych papierowych, ale też mają większe możliwości projektowe. Mogą być błyszczące, matowe lub przezroczyste. Można też wybrać odpowiedni kształt – foremny, owalny albo wycięty według naszych zaleceń. Jeśli prowadzimy np. barber shop, możemy pomyśleć o naklejkach w kształcie wąsów, pizzerie na pewno skorzystają z okrągłych wzorów, a puby z kraftowym piwem mogą pokusić się o projekt w kształcie kapsla.

Jest naprawdę bardzo wiele możliwości projektowania naklejek, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych gadżetów reklamowych. Są stylowe i zainteresują wszystkich. Przy tym koszt wydrukowania dużej liczby jest naprawdę niewielki w porównaniu do innych zabiegów marketingowych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.