Wiadomości z Tych

Koszula męska - styl, szyk i elegancja

  • Dodano: 2019-05-14 11:45

Choć nadal są mężczyźni, którzy nie lubią nosić koszul, to tak naprawdę wiele okazji formalnych wymaga ich założenia. Tutaj absolutnie koszulki polo, czy też proste bluzki by się nie sprawdziły. Stąd można śmiało postawić tezę, że koszula męska to obowiązkowy element w szafie każdego mężczyzny.

Powiedz "tak" koszulą męskim

Odpowiednia koszula może służyć przez wiele lat i jednocześnie świetnie się prezentować. Oczywiście tutaj znaczenie am jakość materiału. Te wysokiej jakości nie niszczą się podczas prania. Istotne znaczenie ma również kolorystyka. Jak nietrudno się domyślić najbardziej uniwersalna jest koszula męska w kolorze białym, która jest ponadczasowa i oczywiście niezwykle stylowa. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kołnierzyk. My z naszej strony polecamy kołnierzyk kent, który tak naprawdę sprawdzi się w przypadku bardziej, jak i mniej formalnych uroczystości.

Dla każdego coś idealnego na diversesystem.com/pl/on/koszule

Świetnie dobrany rozmiar koszuli jest połową sukcesu. Istotne znaczenie ma również jej rodzaj. Wszak koszula męska może ukryć mankamenty sylwetki i jednocześnie podkreślić jej walory, jednak kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniego rodzaju. Koszule slim fit to propozycja dla szczupłych mężczyzn. Jest to rodzaj koszuli, która doskonale leży na ciele i doskonale podkreśla płaski brzuch i szerokie ramiona. Dla panów o mniej idealnej sylwetce polecamy koszulę regular fit, które ukryją mały brzuszek i sprawią, że sylwetka nabierze właściwych proporcji.

Jakich błędów nie popełniać wybierając koszulę?

Koszula dodaje każdemu mężczyźnie stylu i elegancji. Jednak aby tak było należy wystrzegać się kilku błędów. Otóż koszula nie może w żadnym przypadku się rozchodzić, to całkowicie zabronione i jednocześnie uważane za jedno z największych faux pas. Ponadto przy wyborze nie należy kierować się ceną, lecz przede wszystkim jakością. Koszula wysokie jakości posłuży na lata. Jeżeli nie jesteś miłośnikiem koszul to wybieraj raczej te w klasycznych i ponadczasowych kolorach, takich jak oczywiście kolor biały, czy błękitny. Unikaj chwilowej mody, która może szybko przeminąć. Zatem różowa koszula nie jest dobrym wyborem, gdyż jak wiadomo moda się zmienia, to co teraz jest modne za rok może już nie być. Zatem zdecydowanie lepiej postawić na stonowane kolory. Pamiętaj jeszcze o jednej ważnej rzeczy, stylowa jest tylko koszula z długim rękawem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.