Wiadomości z Tych

Jak wyprać białe trampki? Podpowiadamy! 

  • Dodano: 2021-10-15 14:15

Białe obuwie ze względu na swój kolor potrafi być bardzo problematyczne. Bardzo często zdarza się tak, że zaraz po wyjściu z domu zostaje ubrudzone. Poza tym, nawet jeśli próbujemy uniknąć zmiany koloru ze wszystkich sił, nie jest to możliwe. Białe trampki z czasem naturalnie szarzeją. Jak wyprać białe trampki tak aby znów wyglądały jak ze sklepu? Odpowiedź znajdziemy poniżej. 

Jak wyprać białe trampki – skuteczne metody! 

Powstanie białych butów zmusiło nas do wynalezienia najskuteczniejszej metody ich czyszczenia. Biały materiał, który posiada tak bliski kontakt z ziemia naturalnie brudzi się szybciej. Ponad to, unoszący się podczas chodzenia kurz powoduje, że kolor traci na swojej wyrazistości i nie prezentuje się już tak dobrze. Jeśli chcesz wiedzieć jak wyprać białe trampki tak aby przy okazji ich nie zniszczyć, podajemy kilka metod. Pierwsza – soda oczyszczona. Jest to najpopularniejszy sposób czyszczenia białego obuwia. Proszek wystarczy zmieszać z woda, a następnie zamoczyć w nim ścierkę i wytrzeć but. Inna metoda polega na wykorzystaniu soku z cytryny. Postępujemy z nim tak samo jak z sodą. Poza tym, możemy oczywiście użyć proszku do prania białych rzeczy, pasty do zębów, płynu do naczyń lub specjalnych preparatów. Te ostatnie najczęściej posiadają również właściwości konserwujące, dzięki czemu na butach tworzy się specjalna powłoka. Białego obuwia nie warto prać w pralce, ponieważ mogą szybko się zniszczyć. 

Jak wyprać białe trampki – czy jest to bardzo problematyczne? 

Niektórzy mogliby pomyśleć, że sposoby na to jak wyprać białe trampki są trudniejsze niż nastawienie zwykłego prania. Nic bardziej mylnego. Większość z nich wymaga jedynie zmieszania ze sobą dwóch składników, a następnie wytarcia obuwia szmatką. Metody te sprawdzą się na przykład podczas czyszczenia butów ze strony https://pantofelek-sklep.pl/pl/tenisowki. Białe trampki i tenisówki, które tam znajdziemy na pewno będą prezentowały się o wiele lepiej jeśli wykorzystamy do ich czyszczenia powyższe metody. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.