Wiadomości z Tych

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim

  • Dodano: 2021-12-21 07:00, aktualizacja: 2021-12-20 18:36

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w dwóch śląskich jednostkach Policji.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn z dniem 17 grudnia powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach mł. insp. Arkadiuszowi Konowalskiemu, dotychczasowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Tychach.

Tego samego dnia szef śląskiego garnizonu powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tychach mł. insp. Romanowi Fitrzykowi, który do tej pory był I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn oraz I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego insp. Mariusz Krzystyniak życzyli policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również