Wiadomości z Tych

Zapraszamy do konkursu "Mój ogrodowy raj"

  • Dodano: 2018-05-09 11:45

Tyski Zakład Usług Komunalnych organizuje konkurs dla mieszkańców posiadających ogrody przydomowe lub ogródki działkowe zlokalizowane na terenie Miasta Tychy.

Konkurs trwa: od 30.04.2018 r. - 31.08.2018 r. i prowadzony jest w dwóch kategoriach obiektów:

1) Ogrody przydomowe.

2) Ogródki działkowe Rodzinne Ogrody Działkowe.

Zgłoszenia należy dokonaćdo dnia 31.05.2018 r. Ocena obiektów odbywać się będzie poprzez przeprowadzone przez komisję konkursową oględziny w dniach od 07 –21.06.2018 r. oraz w dniach 06 -17.08.2018 r. Szczegółowe informacje o terminach i zasadach konkursu znajduja się w regulaminie.

Celem konkursu jest budowanie świadomości proekologicznej oraz estetycznej wśród mieszkańców Tychów. Pełna harmonii zieleń pomaga kształtować właściwy rozwój zachowań społecznych oraz integruje mieszkańców. Konkurs ma zachęcać tyszan do budowania terenów zielenina własnych nieruchomościach, ukwiecania ogrodów przydomowych jak i Rodzinnych Ogródków Działkowych,co podnosi estetykę danej nieruchomości a dzięki temu zwiększa atrakcyjność miasta.

Załączniki

Komentarze (1)    dodaj »

  • anna

    mam maleńki ,,ogródek,, przy bloku który sprawia radość przede wszystkim mojej chorej 85 letniej Mamie , ale chwilami najchętniej bym zostawiła to wszystko ,ponieważ ostatnio firma która kosi trawę skosiła moje kwiaty po mimo iż ta część ,,ogródka ,,jest ogrodzona nie było to przeszkodą aby wejść i zniszczyć to co dopiero zaczęło rosnąć ,szkoda że nie szanuje się czyjeś pracy czasu oraz pieniędzy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również