Wiadomości z Tych

Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć?

  • Dodano: 2020-07-20 13:45

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło 12 maja 2020 roku w Tychach na al. Bielskiej. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki MERIDA dokonanej w dniu 12.05.2020r. w Tychach przy al. Bielskiej.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje, rysopis:

mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, około 170-180 cm wzrostu, dobrze zbudowany – umięśnione nogi ubrany w opięte jeansy koloru granatowego, bluzę granatową marki Salomon, czapkę z daszkiem, na twarzy maseczka, buty sportowe koloru ciemnego, na biodrach saszetka typu nerka. Mężczyzna ma charakterystyczne duże dłonie.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również