Wiadomości z Tych

Ci mężczyźni dokonali kradzieży. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2020-07-17 12:00

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży.

Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2020r. w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży asortymentu w sklepie Stokrotka w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 800 zł.

Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2020 roku

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

I mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 178 cm, szczupłej budowy ciała około 75 kg, włosy czarne krótkie, twarz podłużna, z tatuażami na obu dłoniach, maseczka na twarzy koloru szarego, okulary przeciwsłoneczne, ubrany w czarną rozpinaną bluzę, czarne dżinsowe spodnie, buty sportowe koloru czarnego, na ramieniu przewieszona czarna torebka.

II mężczyzna w wieku około 25-30 lat, maseczka na twarzy koloru niebieskiego, tatuaż na lewej dłoni, lekki zarost na twarzy (broda), włosy krótkie czarne, głowa okrągła, średniej budowy ciała około 90 kg, ubrany w czarna bluzę, krótkie niebieskie dżinsowe spodenki oraz czarne obuwie sportowe, na ramieniu czarna torebka.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również