Wiadomości z Tych

Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz kobietę ze zdjęć?

  • Dodano: 2020-12-02 14:15

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży perfum. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum na kwotę powyżej 500 złotych. Do zdarzenia doszło 1 września 2020 roku w jednym ze sklepów przy ulicy Wyszyńskiego w Tychach.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia kobiety, która może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis: kobieta w wieku około 25-30 lat, wzrostu około 170 cm, średniej budowy ciała, ma spięte włosy koloru ciemny blond, maseczkę na twarzy oraz okulary prawdopodobnie korekcyjne, ubrana w czarny polar z długim rękawem, spodnie długie koloru czarnego oraz obuwie sportowe ciemne.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.