Wiadomości z Tych

Utrudnienia w ruchu - zgromadzenie przy ul. Towarowej

  • Dodano: 2022-09-16 07:00, aktualizacja: 2022-09-15 18:13

W piątek 16 września w godzinach od 14.30 do 17.00 przed budynkami spółki Nexteer w Tychach przy ul. Towarowej odbędzie się zgromadzenie organizowane przez Region Śląsko-Dąbrowski NSZZ „Solidarność”. W związku z tym mogą występować utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej.

Zgromadzenie będzie miało charakter stacjonarny. Według informacji organizatora, w zgromadzeniu weźmie udział około 1000 osób. 

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

Autobusy linii 21, 36, 256, 274, 536, 627, 686, 696 jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych, Cielmic, Urbanowic, Wilkowyj, Bojszów, Oświęcimia, Bierunia, Lędzin, Mysłowic po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową (bez obsługi przystanków Tychy Towarowa 3, Tychy Hipermarkety 1), następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w lewo w ul Metalową, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Autobusy linii 273, 551 jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową, następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w prawo w ul. Beskidzką/S1, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Trolejbusy linii A, C, D zakończą swoje kursy na przystanku Tychy Towarowa 4. Kursy w kierunku Dworca PKP będą rozpoczynać się od przystanku Tychy Towarowa 3.

Na odcinkach objazdowych linie będą obsługiwać wszystkie przystanki.

W przypadku wcześniejszego zakończenia zgromadzenia i odblokowaniu ul. Towarowej autobusy i trolejbusy wrócą na swoje pierwotne trasy.

W przypadku zaplanowania kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej powyższy komunikat zostanie zaktualizowany na stronie ZTM.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również