Wiadomości z Tych

Uszkodziła monitor do McDrive. Widziałeś tę kobietę?

  • Dodano: 2023-09-26 12:00

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia monitora służącego do zamawiania posiłków, do którego doszło w Tychach przy alei Bielskiej. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Ukradła monitor z McDrive'a

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia elektronicznego monitora do zamawiania posiłków poprzez uderzanie nieustalonym przedmiotem. Zdarzenie to miało miejsce w dniu 17 sierpnia 2023 roku pomiędzy godziną 15.00 a 15.10 w Tychach, przy alei Bielskiej. Straty, które powstały w wyniku uszkodzenia oszacowano na 4000 złotych.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: kobieta w wieku około 50 lat, ubrana w niebieską sukienkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również