Wiadomości z Tych

Lotto Nightskating ulicami Tychów

  • Dodano: 2023-09-26 11:45

W czwartek 28 września odbędzie się kolejna impreza z cyklu Nightskating, z wieczornym przejazdem rolkarzy ulicami Tychów. Start zaplanowany jest o godz. 20:00 z parkingu przy tyskiej Hali Sportowej, długość trasy to około 17 kilometrów.

Nightskating w Tychach

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecane są wszystkim uczestnikom.

Trasa oznaczona jest jako niebieska, czyli łatwa. Długość trasy to około 17 kilometrów. Przejazd rozpocznie się  o godzinie 20:00 z parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera. Trasa przebiegać będzie ulicami Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Wyszyńskiego, al. Niepodległości, al. Bielska, Kościuszki, Damrota, Adama Asnyka, rondo Dworcowe, Asnyka, Budowlanych, Glinczańska, Stoczniowców 70, rondo Świętej Jadwigi, rondo Harcerskie, Stoczniowców 70, rondo Żwakowskie, Stoczniowców 70, Sikorskiego, rondo Zesłańców Sybiru, Armii Krajowej, rondo Paprocańskie, Piłsudskiego – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30 na parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również