Wiadomości z Tych

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Tychach. Poznaj szczegóły!

  • Dodano: 2023-05-10 07:00, aktualizacja: 2023-05-09 18:38

W czwartek 18 maja 2023 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7 odbędą się Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertami pracy, zasięgnąć informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych, porozmawiać z doradcą zawodowym czy dowiedzieć się jak założyć własną firmę. Będzie to idealna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Swoje oferty przedstawią także Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach, Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach .   

Pracodawców zainteresowanych udziałem w Targach prosi się o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach (32) 781 58 61. 

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są:

Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również