Wiadomości z Tych

Tychy na lato - inauguracja

  • Dodano: 2021-06-23 06:30, aktualizacja: 2021-06-22 22:48

Warsztaty, imprezy plenerowe, spacery i rywalizacje sportowe - miejskie instytucje przygotowały bogaty program aktywności na lato.

Inauguracja już w najbliższy weekend w centrum handlowym Gemini Park Tychy

"Tychy na lato" to przygotowany przez miejskie instytucje program wydarzeń obejmujący dwa wakacyjne miesiące. Do skorzystania ze swojej oferty zachęcają: Miejskie Centrum Kultury, Teatr Mały, Muzeum Miejskie, Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach.

Inauguracja programu odbędzie się już w najbliższy weekend - w Gemini Park Tychy, gdzie wraz z Tyszakami kreatywnie rozpoczniemy sezon wakacyjny w Tychach. 

Program

25 czerwca

  • 15.00-18.00 Tyszaki zabawiają dzieciaki
  • 15.00-20.00 animacje dla dzieci w bawialni Gemini (naprzeciwko Mihiderki)

26 czerwca

  • 15.00-20.00 strefa graffiti

Jak działa streetart? Jak to jest malować w przestrzeni publicznej? Zobaczcie sami i dołączcie się do wspłnego malowania. Wejście główne (od strony OBI) w sobotnie popołudnie stanie się miejscem wspólnej pracy twórczej! Dołączcie do animatorów i artystów grafitti. Razem tworzymy piękny obraz! 

27 czerwca

  • 15.00-20.00 strefa graffiti

Od godz. 15.00 zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia strefy grafitti przy wejściu głównym Gemini Park tychy (od strony OBI). Artyści pod czujnym okiem Michała Banerta zaprezentują najważniejsze lokalizacje Tychów.

  • 16.00 i 17.00 koncert Kasia Skiba i Ja

KASIA SKIBA i JA to energiczny tyski duet, który nie ma sobie równych w kontakcie z publiką i rozruszaniu każdego koncertu. Żonglują nastrojami muzycznymi, bawią się muzyką i zarażają energią ludzi. Tym razem w wersji coverowo-autorskiej. Usłyszymy znane melodie z list przebojów, jak i ich piosenki: “Maki”, “Czekolada”, oraz najnowszy singiel “Bociany”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również