Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz te osoby? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2020-01-03 10:30

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych w jednym z tyskich sklepów. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru na kwotę ponad 670 zł. Do zdarzenia doszło w dniu 02.12.2019r. w sklepie przy al. Jana Pawła II w Tychach.

W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: dwóch mężczyzn w wieku ok. 30-40 lat, pierwszy z nich posiada okulary na twarzy, jest średniej budowy ciała, łysy, ubrany w kurtkę koloru czarnego z charakterystycznym kapturem koloru czerwonego z wewnętrznej strony, spodnie typu jeansy koloru niebieskiego, buty sportowe z podeszwą koloru białego, drugi mężczyzna krępej budowy ciała ubrany w kurtkę typu moro koloru brązowo-biało-zielonego, na głowie założony kaptur koloru niebieskiego, spodnie i buty koloru jasnego.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.