Wiadomości z Tych

Rozpoznajesz osobę ze zdjęć?

  • Dodano: 2018-07-16 11:45

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.
Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Nieznany sprawca w dniu 03 lipca 2018 w Tychach pomiędzy godz. 14.00-15.00, z dyżurki pielęgniarek Szpitala Miejskiego w Tychach, zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów oraz karty bankomatowej, a następnie za pomocą uprzednio skradzionej karty bankomatowej dokonał transakcji płatniczych tzw. zbliżeniowych nie wymagających podania kodu PIN na łączna kwotę blisko 300,00 zł.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębni wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 35 lat, normalnej budowy ciała wzrostu około 180 cm, włosy koloru ciemnego, krótko ostrzyżony. Ubrany jest w koszulkę koloru niebieskiego z białymi dodatkami na rękawach, z przodu na koszulce na wysokości piersi znajduje się emblemat puma koloru białego, mężczyzna ma krótkie spodenki długości do kolan koloru czerwonego z białymi dodatkami przebiegającymi po zewnętrznych stronach i z tyłu. Na nogach ma założone obuwie sportowe koloru czarnego marki NIKI oraz skarpety koloru jasnego z ciemnymi pasami.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również