Wiadomości z Tych

Remonty drogowe w Tychach

  • Dodano: 2022-09-12 07:00, aktualizacja: 2022-09-11 22:55

W wielu punktach miasta prowadzone są remonty drogowe. Od poniedziałku 12 września ruszają prace na obiekcie mostowym w ul. Beskidzkiej nad Gostynką oraz remont ul. Budowlanych (na wysokości Sanepidu do ul. Barbary).

W dniach od 12 do 16 września (poniedziałek-piątek) na obiekcie mostowym w ulicy Beskidzkiej nad rzeką Gostynką (kierunek Katowice) trwać będzie naprawa dylatacji. Jezdnia zostanie jednostronnie zawężona oraz wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 50km/h.

Remonty drogowe - plan:

  • Od poniedziałku 12 września rusza remont ul. Budowlanych na odcinku od wysokości budynku sanepidu do ul. Barbary. W pierwszej kolejności wymienione zostaną krawężniki, kolejno droga zostanie sfrezowana i finalnie na tak przygotowanym podłożu ułożona zostanie asfaltowa nakładka. Roboty potrwają do czwartku, 15 września.
  • We wtorek, 13 września na ul. Katowickiej (w rejonie ul. Różanej) ułożona zostanie nowa asfaltowa nawierzchnia. Roboty będą prowadzone pod ruchem, wraz z chwilowym wprowadzeniem ruchu wahadłowego.
  • We wtorek, 13 września rozpocznie się frezowanie ul. Orzeszkowej, a następnie droga zyska asfaltową nawierzchnię. Prace potrwają do czwartku 15 września.

Roboty będą generowały utrudnienia w ruchu. Kierowców prosi się o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Prace uzależnione są od warunków atmosferycznych, a ich termin może ulec przesunięciu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również