Wiadomości z Tych

Policjanci na „Olimpiadzie Przedszkolaka”

  • Dodano: 2018-06-08 10:00

Tyscy policjanci uczestniczyli w przedsięwzięciu pod nazwą „Olimpiada Przedszkolaka” skierowanym do dzieci z tyskich przedszkoli.

Podczas imprezy, której towarzyszył sportowy charakter, policjanci mieli okazję szerzyć zasady właściwego kibicowania jak i bezpiecznego zachowania zarówno na drodze jak i podczas zbliżających się wakacji.
Tyscy policjanci uczestniczyli w „Olimpiadzie Przedszkolaka” zorganizowanej przez Zarząd Piłki Nożnej GKS Tychy. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba, Przewodniczący Rady Miasta Tychy Maciej Gramatyka oraz Spółka Tyski Sport prowadząca GKS Tychy. Przedsięwzięcie było okazją do promowania bezpieczeństwa wśród ponad 400 przedszkolaków, którzy uczestniczyli w sportowych rywalizacjach. Policjanci zwracali także uwagę na sposób wspierania drużyn promując „bezpieczne kibicowanie”. Ponadto zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a także bezpieczeństwa podczas zbliżających się wielkimi krokami wakacjami są już dzieciom bliskie. Mali sportowcy mieli okazję zobaczyć wykorzystywane w codziennej służbie radiowozy, a także motocykle. Na rękach przedszkolaków znalazły się opaski odblaskowe, które rozdali mundurowi aby zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci na „Olimpiadzie Przedszkolaka”


Źródło: KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również