Wiadomości z Tych

Podwórko za Szpitalem Miejskim po renowacji

  • Dodano: 2021-11-08 08:00, aktualizacja: 2021-11-08 08:16

Przebudowa sieci kanalizacji deszczowej, nowy plac zabaw czy oświetlenie zewnętrzne – to tylko kilka z prac, które Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych wykonał na podwórku za Szpitalem Miejskim w Tychach.

Prace objęły teren pomiędzy ul. Cichą, Czarnieckiego i al. Bielską.

Mieszkańcy budynków znajdujących się za Szpitalem Miejskim w Tychach mogą mieć powody do zadowolenia. Ich podwórko zmieniło się nie do poznania. W ramach zadania tyski MZBM kompleksowo przebudował podziemną sieć kanalizacji deszczowej. Zamontowane zostało nowe oświetlenie zewnętrzne, wybudowano nowy układ chodników dla pieszych z przepuszczalną nawierzchnią oraz powstała droga dojazdowa do nowej wiaty śmietnikowej.

Dla najmłodszych mieszkańców powstał plac zabaw, dla starszych – stanowisko do gry w szachy. Całość dopełniona została rabatami i nasadzeniami zieleni wzdłuż chodników, gdzie mieszkańcy mogą spędzać czas, korzystając z zamontowanych ławek parkowych. To jednak nie wszystko - wiosną planowane jest uzupełnienie podwórka o łąkę kwietną.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Alle luje

    To nic. Dzisiaj zobaczyłem jaki nowy skromny kościółek powstaje na Mąkołowcu. Skromy, jak zamek w Malborku. Czekam na królewnę w czarnej sukni co tam będzie metodą "na remont dachu" wyłudzać kasę od staruszków... A dachu jest ze 4 tyś m2 to i jest na co...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.