Wiadomości z Tych

Upadek z trzynastego piętra wieżowca w Tychach. Nie żyje 22-latka

  • Dodano: 2021-11-05 13:15

Tragedia przy ul. Dąbrowskiego 5 w Tychach. 22-letnia kobieta najprawdopodobniej wyskoczyła z okna na trzynastym piętrze wieżowca. Poniosła śmierć na miejscu.
 

Na jesienne wieczory najlepszy kryminał!!! Serial COLUMBO w TVS!


4 listopada, około godziny 15:30, dyspozytor ratownictwa medycznego oraz dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymali zgłoszenie, że z okna budynku wielorodzinnego przy ul. Dąbrowskiego 5 najprawdopodobniej ktoś wypadł lub wyskoczył. Na miejsce natychmiast udał się zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Po dotarciu na miejsce zgłoszenia, zostało ono potwierdzone. W pobliżu budynku ratownicy znaleźli leżącą młodą kobietę. Niestety nie było szans na ratunek. Został stwierdzony zgon.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a na miejsce wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki i prokurator.

Z naszych ustaleń wynika, że kobieta (22 lata) najprawdopodobniej wyskoczyła z okna na 13 piętrze budynku lub jego dachu ponosząc śmierć na miejscu – czytamy na stronie 112tychy.pl

Działania funkcjonariuszy na miejscu tragedii trwały kilka godzin. Pracujący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również