Wiadomości z Tych

Upadek z trzynastego piętra wieżowca w Tychach. Nie żyje 22-latka

  • Dodano: 2021-11-05 13:15

Tragedia przy ul. Dąbrowskiego 5 w Tychach. 22-letnia kobieta najprawdopodobniej wyskoczyła z okna na trzynastym piętrze wieżowca. Poniosła śmierć na miejscu.
 

Na jesienne wieczory najlepszy kryminał!!! Serial COLUMBO w TVS!


4 listopada, około godziny 15:30, dyspozytor ratownictwa medycznego oraz dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymali zgłoszenie, że z okna budynku wielorodzinnego przy ul. Dąbrowskiego 5 najprawdopodobniej ktoś wypadł lub wyskoczył. Na miejsce natychmiast udał się zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Po dotarciu na miejsce zgłoszenia, zostało ono potwierdzone. W pobliżu budynku ratownicy znaleźli leżącą młodą kobietę. Niestety nie było szans na ratunek. Został stwierdzony zgon.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a na miejsce wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki i prokurator.

Z naszych ustaleń wynika, że kobieta (22 lata) najprawdopodobniej wyskoczyła z okna na 13 piętrze budynku lub jego dachu ponosząc śmierć na miejscu – czytamy na stronie 112tychy.pl

Działania funkcjonariuszy na miejscu tragedii trwały kilka godzin. Pracujący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii wyjaśni policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.