Wiadomości z Tych

Oddaj krew na rzecz Michała

  • Dodano: 2018-06-18 09:15

Mundurowy z Tychów sierż. szt. Michał Skała, nie tylko jest miłośnikiem zwierząt przez co pracuje z psem służbowym ale i fanem motocykli.

Niestety jedna z wycieczek jednośladem zakończyła się poważnym wypadkiem na drodze. Zachęcamy do udziału w akcji oddania krwi na rzecz Michała i wszystkich poszkodowanych w wypadkach, którzy potrzebują tego życiodajnego płynu.
Policjanci nie tylko wyjaśniają okoliczności wypadków lub są ich świadkami ale i sami stają się poszkodowanymi w zdarzeniach drogowych. Sierż. szt. Michał Skała z tyskiej komendy w maju uległ wypadkowi na motocyklu, po którym śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. W konsekwencji długi pobyt w szpitalu, poważna operacja, a teraz rehabilitacja.

By podkreślić obecność motocyklistów na drodze, a w szczególności to, że po wypadkach poszkodowanym potrzebna jest krew, tyscy policjanci zorganizowali honorową zbiórkę krwi.

Zapraszamy do włączenia się w akcję, która służy tak naprawdę każdemu. Nigdy nie wiadomo czy my, czy ktoś z naszej rodziny lub przyjaciół będzie kiedyś potrzebował krwi, tego nie da się przewidzieć.

Policjanci, pracownicy cywilni, motocykliści, tak naprawdę każdy, kto odwiedzi tyską jednostkę w dniu 26 czerwca 2018 roku w godz. 9:00 do 13:00 może oddać krew. Fani dwóch kółek będą mogli liczyć na fachową wiedzę policjantów, którzy przeprowadzą działania profilaktyczne w ramach kampanii „Jednośladem bezpiecznie do celu”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje niesienia pomocy poszkodowanym w wypadkach, a szanownemu koledze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Oddaj krew na rzecz Michała


Źródło: KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również