Wiadomości z Tych

Nowe oznakowanie na Paprocanach

  • Dodano: 2021-05-12 06:30, aktualizacja: 2021-05-11 22:06

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach na wniosek Straży Miejskiej oraz Komendy Miejskiej Policji wprowadził nowe, bardziej czytelne oznakowanie.

Nowe oznakowanie ma poprawić bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów oraz przypomnieć kierowcom, że np. droga pożarowa, nie jest miejscem postoju dla samochodów. Służby miejskie liczą także, że więcej znaków o obowiązujących zasadach zapobiegnie dewastacji terenu ośrodka (zdarza się, zwłaszcza latem, że samochody parkują także na trawnikach).

- Prosimy, by kierowcy zwracali uwagę na oznakowanie i stosowali się obowiązujących zasad, to uchroni ich przed zbędnymi kosztami. Będziemy pilnować przestrzegania przepisów i egzekwować m.in. parkowanie w miejscach do tego nieuprawnionych – mówi Ryszard Polcyn – komendant Straży Miejskiej w Tychach.

Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany to jedno z ulubionych miejsc spędzania wolnego czasu przez tyszan, ale także mieszkańców okolicznych gmin. Pięknie położony, daje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również