Wiadomości z Tych

Nowa nakładka na al. Piłsudskiego

  • Dodano: 2021-07-19 07:15, aktualizacja: 2021-07-19 07:30

Na al. Piłsudskiego została ułożona nowa asfaltowa nakładka. Prace prowadzone były na jezdni w kierunku terenów przemysłowych, gdzie wyremontowano odcinek od zjazdu na Bielsko-Białą do ronda przy ul. Towarowej.

Był to pierwszy etap prac w tym rejonie

W najbliższych dniach zaplanowano kontynuację na blisko 100-metrowym fragmencie za rondem. W miejscu prowadzenia robót będą występować utrudnienia w ruchu. Remont ma ruszyć w przyszłym tygodniu, przy czym dokładny termin oraz tempo prac uzależnione są m.in. od pogody. Podobne prace trwają także na ul. Zgrzebnioka (odc. od Żółkiewskiego do Euro-Medu). Kierowców prosi się o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.

Przypomnijmy, że dotychczas asfaltowe nakładki ułożono m.in. na ulicach: Oświęcimskiej (odc. od ul. Katowickiej do ul. Czarnej), Wojska Polskiego (od Placu św. Anny do ul. Burschego), Stoczniowców 70 (od ul. Konecznego do ul. Jaśkowickiej), Damrota (dojazd do przychodni medycyny pracy) oraz na innym fragmencie al. Piłsudskiego (odc. od ul. Armii Krajowej do ul. Jordana). W tym roku na remonty nawierzchni bitumicznych w Tychach (nakładki i naprawy cząstkowe) zabezpieczono ponad 5 mln. zł.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również