W najbliższy wtorek, 13 maja, w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Zielony Śląsk”. Mobilne Biuro Obsługi Klienta będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych szkoleniami i studiami podyplomowymi z zakresu zielonej gospodarki. Spotkanie odbędzie się w sali 100 na I piętrze Urzędu Miasta w godz. 9:00-15:00.
Jak skorzystać z dofinansowania na szkolenia?
Podczas spotkania eksperci będą udzielać szczegółowych informacji na temat dostępnych form wsparcia w ramach projektu, który obejmuje dofinansowanie na szkolenia i studia podyplomowe w subregionie centralnym. Uczestnicy dowiedzą się, kto może skorzystać z dofinansowania oraz w jaki sposób aplikować o wsparcie finansowe.
Kiedy i gdzie szukać oferty edukacyjnej?
Uczestnicy wydarzenia poznają także szczegóły dotyczące dostępnych ofert szkoleń oraz studiów podyplomowych, które odpowiadają na potrzeby rynku zielonej gospodarki. Będzie to doskonała okazja, by uzyskać wiedzę na temat przyszłych możliwości zawodowych w tym dynamicznie rozwijającym się sektorze.
Więcej informacji na temat projektu i oferty edukacyjnej można znaleźć na stronie: Zielony Śląsk.