Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Giełda pracodawców w Tychach

  • Dodano: 2017-10-19 08:15, aktualizacja: 2017-10-18 10:02

W czwartek, 26 października br. w godzinach 10.00 – 16.00 na Stadionie Miejskim Tychy (ul. Edukacji 7) odbędzie się Giełda pracodawców, podczas której różnorodne oferty pracy zaprezentuje 28 firm. Mottem przewodnim wydarzenia jest „Przekuj marzenia o pracy w pracę marzeń”.

Giełda Pracodawców to nie tylko miejsce spotkań przedsiębiorców z potencjalnymi pracownikami oraz promocji firm i pracodawców. W jej trakcie przeprowadzony zostanie pilotażowy program odkrywania mocnych i słabych stron, badania potencjału zawodowego potencjalnych pracowników. Przeprowadzone zostaną badania ankietowe pod kątem brakujących umiejętności, kwalifikacji, oczekiwań oraz potrzeb, aby spełnić obustronne oczekiwania związane z podjęciem zatrudnienia. Dzięki temu możliwe będzie wsparcie procesów włączenia zawodowego oraz zwiększenie potencjału zawodowego na rynku pracy.

Na Giełdzie Pracodawców odbywać się będą także zajęcia dla młodzieży szkół technicznych, licealnych i zawodowych z doradcami zawodowymi Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach. W ramach prowadzonych zajęć przedstawiony zostanie potencjał i możliwości zatrudnieniowe lokalnego rynku pracy oraz podstawowe zasady i sposoby aktywnego poszukiwania pracy.

Adresaci:

młodzież ostatnich klas szkół technicznych, licealnych i zawodowych,
bezrobotni mieszkańcy Tychów i okolicznych miejscowości.
Organizatorem giełdy jest Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.