Wiadomości z Tych

Doradcy podatkowi niepełnosprawnym - akcja przedłużona do 28 maja br.

  • Dodano: 2020-05-25 08:15, aktualizacja: 2020-05-23 13:47

Śląski Oddział KIDP już po raz jedenasty organizuje akcję pomocy w rozliczeniach podatkowych „Doradcy podatkowi niepełnosprawnym”.


Z bezpłatnej pomocy doradców podatkowych przy sporządzaniu zeznań podatkowych za rok 2019 skorzystać mogą podatnicy z niepełnosprawnością, jak i osoby, na których utrzymaniu pozostają osoby niepełnosprawne. Mogą oni uzyskać m.in. niezbędne informacje na temat możliwości skorzystania z odliczeń wydatków poniesionych na cele rehabilitacyjne oraz sposobów udokumentowania tych wydatków.


Udzielanie konsultacji podatkowych odbywa się dwa razy w tygodniu (we wtorki i w czwartki) w godzinach od 9.00 do 15.00 do 28 maja 2020 roku pod numerem telefonu 513-152-218.

Akcja polegała na udzielaniu przez doradców podatkowych bezpłatnych konsultacji telefonicznych w sprawie rozliczeń rocznych na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Akcja pomocy osobom z niepełnosprawnością Oddziału Śląskiego KIDP prowadzona będzie z Departamentem Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również