Wiadomości z Tych

#JestAkcja z polską Policją

  • Dodano: 2020-07-24 07:15, aktualizacja: 2020-07-24 12:14

Wirtualna rzeczywistość wkroczyła do polskiej Policji.

To pierwszy taki projekt filmowy w historii formacji. Powstał dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Do sieci trafił właśnie zwiastun serii. Śledź uważnie profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć.

Od 24 lipca Policja co tydzień na kanałach na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Youtubie  będzie publikować filmiki, prezentujące policjantów polskiej Policji, z wykorzystywanym w codziennej służbie sprzętem, przy nagraniu których operatorzy sięgnęli po technologię video 360 VR.

Żeby poczuć się, jak prawdziwy policjant na akcji, warto sięgnąć po okulary VR. Dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia gwarantowane. Nie zwlekaj więc i daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.

Nie przegap pierwszego odcinka

Rusz z nami na akcję. Gdzie, z kim, z jakim sprzętem? To zdradzimy już jutro. Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja.

  • tekst: podinsp. Anna Kędzierzawska
  • grafika: Edyta Banach-Rudzik
  • film: Radek Piotrowski, Leszek Cuper i Paweł Cegielski

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również