Wiadomości z Tych

Aktywnie we wrześniu!

  • Dodano: 2020-09-07 14:15

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Tychach zachęca do aktywnego wypoczynku we wrześniu. Mieszkańcy do końca miesiąca mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach sportowych w Paprocanach - jogi i tai chi. Natomiast od 3 września ruszyły pierwsze ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach.

Joga i tai chi


Joga odbywa się na terenie KS Paprocany (trawnik przy boisku głównym) w środy o godz. 10.00 i w soboty o godz. 8.00. Zajęcia z tai chi odbywają się na terenie OW Paprocany - na trawniku przy boisku do koszykówki - we wtorki i czwartki o godzinie 18.00. 

Ze względu na nowy reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MOSIR TYCHY W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19:

Przed wyjściem na zajęcia, należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli temperatura ciała jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) ODRADZAMY UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH!

Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w zajęciach.

Na zajęcia uczestnicy przychodzą już przebrani w strój sportowy (w przypadku zajęć jogi - z własną matą do ćwiczeń).

Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce.

Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość (2m), nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania). Prosimy o zachowanie odstępu przy rozkładaniu mat. 

Ślizgawki na Stadionie Zimowym w Tychach
Ogólnodostępne ślizgawki na Stadionie Zimowym:

czwartek (03.09) o godz. 17:00 
sobota (05.09) o godz. 17:00   
niedziela (06.09) o godz. 17:00  


Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 7 zł, a na zniżkę mogą liczyć posiadacze kart 3+ Liczna Rodzina, którzy zapłacą 3,50 zł. Szlifowanie łyżew - 6 zł, wypożyczenie łyżew - 6 zł, wypożyczenie kasku - 2 zł. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również