Wiadomości z Tych

Zapraszamy na świąteczne zakupy do Delikatesów Łosoś w Tychach

  • Dodano: 2018-12-10 11:00, aktualizacja: 2018-12-11 07:06

Zapraszamy na świąteczne zakupy do Delikatesów Łosoś w Tychach przy ul. Grota Roweckiego 47.

Jest to jedna z placówek handlowych, sieci sklepów rybnych, którą tworzymy od ponad 18 lat na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

W Delikatesach Łosoś znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości: polecamy:
szeroki asortyment ryb świeżych: filety z łososia ze skórą i bez skóry; polędwice i filety z dorsza; elementy z karpia; cała dorada i labraks sprowadzane z Chorwacji, filet z sandacza, filet z pstrągą oraz pstrąg patroszony oraz wiele innych świeżych ryb.

Ryby wędzone na ciepło i zimno :tusza i filety z makreli; dzwonko z halibuta; porcje oraz brzuszki z łososia; plastry z łososia; tusza z morszczuka, trewala, węgorza; polędwice z łososia i tuńczyka wędzone na zimno  oraz wiele innych.

W sklepie znajdą  Państwo szeroką gamę przetworów rybnych, ryb mrożonych oraz owoców morza. Dokładamy wiele starań aby produkty cechowały się  świeżością oraz wysoką jakością ,od dwóch lat wprowadzamy coraz więcej przetworów rybnych bez konserwantów.

Ze względu na skalę naszej sieci ryby świeże oraz wędzone sprowadzamy dwa-trzy razy w tygodniu, żeby zagwarantować świeżość i wysoką jakość.

Świąteczna oferta obejmuje płaty z karpia bez ości brzusznych, płaty z karpia nacinanego całkowicie bez ości, filety z łososia i wiele innych świeżych ryb.

Więcej informacji oraz aktualne promocje znajdą Państwo na stronie internetowej www.delikatesylosos.pl oraz  facebook.com/delikatesy.losos bądź pod nr tel. 32 238 20 04

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.