Wiadomości z Tych

Wyjątkowe benefity dla pracowników

  • Dodano: 2018-08-09 13:30

Prywatna opieka medyczna czy karnety na siłownię to bardzo popularne pozapłacowe korzyści oferowane przez pracodawców. Jednak, by przyciągnąć uwagę nowych osób oraz w wyjątkowy sposób nagrodzić obecnych pracowników – niektóre firmy decydują się na nietypowe rozwiązania!

• Miejsce do spania

Leżakowanie i drzemki nie są zarezerwowane wyłącznie dla dzieci w przedszkolach – istnieją firmy, które oferują taką możliwość swoim pracownikom. I to w trakcie pracy!
Krótki, kilkunastominutowy sen może mieć zbawienny wpływ na jakość i efektywność wykonywania obowiązków służbowych. Jedną z firm, która zdecydowała się na stworzenie w swoich biurach przestrzeni do spania jest m.in. Google.


• Pokoje gier i zabaw

Pomieszczenia ze sprzętem do gry w bilard czy ping-ponga lub możliwość pogrania na konsoli podczas przerwy w pracy to rzadko spotykane, ale jednak realne korzyści oferowane w firmach. Pokoje do gier i zabaw stworzone z myślą o pracownikach znajdziemy m.in. w firmie Google.


• Darmowe jedzenie i pyszna kawa

Owocowe posiłki w wybrane dni tygodnia lub zapewnione świeże i smaczne śniadania to kolejne benefity warte uwagi. Pracownicy nie muszą tracić czasu oraz pieniędzy na przygotowanie posiłku do pracy - taką możliwością cieszą się osoby z firmy Pracuj.pl. Nietóre zakłady decydują się również na zapewnienie pracownikom pysznej, wyjątkowej kawy serwowanej przez profesjonalnych baristów!


• Deputat piwny

Z taką propozycją do obecnych oraz nowych pracowników wychodzą kompanie piwowarskie. Czym jest deputat piwny? To nic innego jak regularnie otrzymywane od pracodawcy darmowe piwo. Najczęściej taki prezent otrzymuje się raz w miesiącu i może to być zgrzewka, beczułka albo cała skrzynka (24 butelki) pełna złocistego trunku.


• Dofinansowanie transportu

Niektórzy pracodawcy decydują się na dofinansowanie transportu dla swoich pracowników lub nawet całkowity zwrot kosztów dojazdu do i z pracy! Również pieniądze wykorzystane na wynajęcie parkingu przed biurem firmy mogą zostać zwrócone. Jest to benefit, który z pewnością docenią pracownicy dużych i ruchliwych miast.


• Praca w towarzystwie czworonoga

Nietypową, ale jakże ciekawą możliwością jest praca ze swoim czworonożnym pupilem u boku. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy nie muszą obawiać się dezycji o przyjęciu pod swój dach psa lub kota i pozostawieniu go samego w domu na wiele godzin. Co ciekawe, znaczna część czworonogów przychodzących ze swoimi właścicielami do pracy pochodzi z adopcji ze schronisk.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.