Wiadomości z Tych

Wieszaki, które się nie nudzą

  • Dodano: 2020-03-09 15:30

O przedpokoju często mówi się, że jest bramą do domu czy mieszkania. To pierwsze pomieszczenie, do którego wchodząc myślimy „jestem u siebie“. Dlatego też warto zadbać o tę przestrzeń, by widok który ujrzymy zaraz po otwarciu drzwi, zapraszał do wejścia i był prawdziwą wizytówką naszego domu. Jeśli często zapraszamy do siebie rodzinę czy przyjaciół, świetnie urządzany i ciepły przedpokój dobrze nastroi gości już na samym początku wizyty. Ważne jest, by ten mały kawałek naszego mieszkania był jednocześnie przytulny i funkcjonalny – my i nasi goście musimy mieć gdzie odłożyć buty, zimowe kurtki czy czapki.

Zobaczcie kilka propozycji na oryginalnne wieszaki na ubrania, które łączą w sobie praktyczność i ciekawy design. Wieszak nie musi być przecież zwyczajną deską z haczykami na kurtki, której nikt nie zauważa.


 


 źródło: https://favi.pl/produkty/kategoria/wieszaki

 

Projektanci mebli i akcesoriów wnętrzarskich stanęli na wysokości zadania i projektują dziś wieszaki, które mogą nadawać styl całemu pomieszczeniu. Wybrany model wystarczy zestawić z ciekawą tapetą i już mamy stylowy przedpokój urządzony za niewielką kwotę.

Jeszcze więcej inspiracji znajdziesz na FAVI.pl – wyszukiwarce mebli i dekoracji, która umożliwia sprtowanie produktów z wielu sklepów internetowych po cenach, kolorach i stylach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.