Wiadomości z Tych

Profesjonalny sklep internetowy dla firmy z Tychów

  • Dodano: 2021-06-24 09:15

Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, możesz zlecić zaprojektowanie profesjonalnego sklepu internetowego twórcom z XZT.PL. Możesz jednak spróbować samemu stworzyć sklep www dla firmy. Jakie kroki musisz podjąć aby w niedługim czasie cieszyć się sklepem internetowym?

Kup domenę i hosting

Pierwsze co musisz zrobić to wybrać nazwę domeny. Nazwa domeny to adres www Twojego sklepu, pod jakim będzie można go znaleźć. Z kolei hosting to miejsce, gdzie przechowasz pliki sklepu: zdjęcia, grafiki i informacje.

W sieci znajdziesz wiele ofert na domeny i hosting. Będzie to wydatek ok. 100 zł w pierwszym i ok. 300 zł w następnych latach. Firmy hostingowe różnią się od siebie, dlatego warto rozeznać ranking hostingów, aby wybrać najlepszą opcję.

Wybierz silnik sklepu internetowego

Drugim równie istotnym zadaniem jest wybór silnika, na którym sklep będzie działał. To bardzo ważna decyzja, ponieważ rzutuje na całą przyszłość sklepu internetowego. Trzy najpopularniejsze silniki sklepu internetowego to WooCommerce, Shoper i Prestashop.

1. WooCommerce

Pierwszą propozycją jest WooCommerce. Ten silnik sklepu internetowego został stworzony dla platformy WordPress. Istotnym plusem tego rozwiązania jest prostota sprzedaży produktów, administrowania oraz możliwość wprowadzania zmian. W sklepie opartym na WooCommerce będziesz miał możliwość wyboru rodzaju płatności oraz wysyłek zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Co ważne, oprogramowanie WooCommerce jest bezpłatne.

2. Shoper

Drugą opcją na utworzenie sklepu internetowego jest oprogramowanie Shoper. Zawiera ono wszelkie narzędzia umożliwiające zintegrowanie sklepu z platformą Allegro, Ceneo, Subiektem, sklepem na Facebooku oraz nawet niektórymi firmami kurierskimi. Minusem jest fakt, że oprogramowanie Shoper jest odpłatne i w podstawowej wersji uniemożliwia zaawansowane zmiany bez wsparcia administracji.

3. Prestashop

Tworząc swój sklep internetowy możesz zastanowić się również nad wyborem silnika PrestaShop. Dzięki interfejsowi administracyjnemu możesz kontrolować swoje zamówienia, zarządzać zapasami i ulepszać swój katalog produktów. Platforma posiada wiele rozwiązań płatniczych. Jest to funkcjonalne, darmowe rozwiązanie dostępne dla każdego. Możliwość edycji jest jednak ograniczona.

Zleć wykonanie sklepu agencji XZT.PL

Jeśli przerasta Cię myśl o utworzeniu sklepu internetowego, nie masz na to czasu, lub po prostu chcesz zlecić to profesjonalistom, wybierz agencję XZT.PL, która tworzy sklepy internetowe dla małych i dużych firm.

Przygotujemy dla Ciebie sklep online, który będzie estetyczny i dopasowany do profilu Twojej działalnością. Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i tworzymy indywidualny szablon graficzny. Jeśli chcesz, w sklepie pojawią się dodatkowe funkcjonalności, takie jak:

  • live chat,

  • newsletter,

  • integracja z social mediami.

Wykonanie sklepu internetowego kończymy szkoleniem z obsługi. Nie oznacza to jednak końca współpracy. Chętnie pomagamy w obsłudze sklepu i możemy zadbać o pozycjonowanie w Google. Posiadamy na koncie realizacje sklepów z całej Polski. Zaprojektujemy sklep internetowy dla firmy z Tychów, Bierunia, Lędzin i innych okolicznych miejscowości.

Wybrane sklepy zaprojektowane przez agencję XZT.PL:

  • sklep z olejkami CBD Greenmornings.pl

  • butik dla kobiet eRondo.pl

  • kwiaciarnia wysyłkowa Kwiaciarnia-Alokazja.pl

  • hurtownia budowlana Japibud.pl

Według badania “E-commerce w Polsce 2020” Gemius, 73% badanych deklarowała zakupy online. Zdecyduj się już dziś na sklep internetowy i zwiększ liczbę klientów Twojej firmy.

Wypełnij formularz kontaktowy: https://xybryzt.pl/sklepy-internetowe/

Zadzwoń po więcej informacji: Bartosz Młotek, tel. 605 533 655

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.