Wiadomości z Tych

Planujesz zorganizować skromne wesele? Poznaj kilka pomysłów

  • Dodano: 2018-09-26 11:15

Planujesz zorganizować skromne wesele? Poznaj kilka pomysłów na atrakcyjną i elegancką uroczystość


Wesele to jedno z tych wydarzeń, które pragniemy zapamiętać do końca życia. Nie zawsze jednak duża sala weselna i zespół muzyczny grający przeboje z gatunku disco polo do białego rana jest tym, co nam odpowiada. Alternatywą dla tradycyjnego wesela może być elegancka i uroczysta kolacja. Poniżej przedstawiamy 5 propozycji, w jaki sposób mogłaby ona wyglądać.

Ślubne przyjęcie – z gustem i klasą
Nieduża uroczystość weselna, zorganizowana ze smakiem, potrafi dać Państwu Młodym oraz ich gościom równie dużo satysfakcji co huczna i głośna impreza. Szczególnie godny uwagi jest bardziej uroczysty i elegancki charakter imprezy, bez zabaw i gier weselnych, wywołujących u wielu osób poczucie żenady i zniesmaczenia. Istotny jest również spokojniejszy i bardziej dystyngowany styl wesela, choć atmosferę tworzą przede wszystkim Państwo Młodzi i ich goście. W mniejszych pomieszczeniach łatwiej też wyeksponować kwiatowe dekoracje i wydobyć ich piękno. Lepiej również o atrakcyjne oświetlenie poszczególnych elementów sali, a także na bardziej osobiste akcenty, które w przypadku dużych otwartych przestrzeni weselnych zwyczajnie się gubią.

Dekoracja ślubna w restauracji – jak powinna wyglądać?
Dekoracja to zawsze sprawa indywidualna. Zarówno dobór kwiatów, kolorystyki dodatków, zastawy stołowej i innych elementów musi przede wszystkim odpowiadać Państwu Młodym. Powinien również oddawać elegancki charakter uroczystości. Podczas jesiennego ślubu pięknie prezentują się kwiaty w kolorze fioletu, między innymi wrzosy i wrzośćce. W połączeniu z bielą, brązem, ale również złotem i żółcią będą tworzyć ciepłą i przytulną atmosferę. Modnym dodatkiem podczas eleganckich wesel są także elementy naturalnego drewna i mchu, świece i lampiony.

Elegancka uroczystość bez kredytu i finansowej ruiny
Nowoczesne ślubne przyjęcia udowadniają, że wcale nie trzeba zadłużać się po uszy, aby spędzić miły i wzruszające przyjęcie weselne w towarzystwie najbliższych nam osób. Wystarczy wynająć salę w restauracji, zadbać o odpowiedni wystrój i kwiaty oraz o smaczne potrawy. Zabawa w mniejszym, bardziej kameralnym, gronie często przebiega w ciekawszy sposób; łatwiej też o integrację przy wspólnym stole. Tychy restauracje, ale również kawiarnia Tychy są najlepszym tego przykładem. Warto dodać, że wesele w restauracji może odbywać się przy dźwiękach muzyki granej na żywo, a także zawierać inne elementy, na przykład pokaz taneczny, o ile wynajęty lokal dysponuje odpowiednią przestrzenią.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.