Wiadomości z Tych

Jay-Z i Beyonce - koncert na Stadionie Narodowym w czerwcu

  • Dodano: 2018-05-22 10:15

Tegoroczne lato będzie jeszcze bardziej gorące z powodu niezwykłego muzycznego show. Beyonce i Jay-Z odwiedzą Polskę w ramach wspólnej trasy koncertowej. Artyści wystąpią przed publicznością zgromadzoną na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wielbiciele gwiazd światowego formatu usłyszą hity z pierwszych miejsc list przebojów.

Koncert w stolicy Polski

Wyjątkowe wydarzenie zaplanowano na 30 czerwca 2018 roku. Warszawski koncert to jeden 15 występów przygotowanych na potrzeby europejskiej trasy On The Run Tour 2. Tournée rozpocznie się 6 czerwca w Cardiff. Wykonawcy przyjadą m.in. do Londynu, Amsterdamu, Berlina, Mediolanu, Barcelony i Paryża. Wspólna trasa obejmuje również koncerty w 21 miastach Ameryki Północnej.

On The Run Tour 2

Gwiazdorskie małżeństwo koncertowało już razem w 2014 roku. Pierwsza odsłona projektu On The Run Tour spotkała się z ciepłym przyjęciem i okazała się dużym sukcesem komercyjnym. Jay-Z i Beyonce zdecydowali się zatem ponownie wystąpić jako duet na scenach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Wokalistka odwiedziła już Polskę w 2013 roku w trakcie  Orange Warsaw Festiwal, z kolei raper był gościem Open'er Festival i Coke Live Music Festival.

Jay-Z – muzyk i biznesmen

Jay Z jest artystą wielokrotnie nagradzanym nagrodami Grammy. Nagrał kilkanaście płyt, występował w filmach i reklamach, jak również nawiązał współpracę z wieloma cenionymi wykonawcami. Oprócz kariery muzycznej, raper działa aktywnie w świecie biznesu. Otworzył sportowy bar o nazwie 40/40 Club, stał się właścicielem firmy odzieżowej i współwłaścicielem drużyny koszykarskiej Brooklyn Nets. Jay-Z zawarł też umowę z Reebokiem na stworzenie tenisówek sygnowanych jego nazwiskiem, „S.Carter".

Beyonce – kobieta sukcesu

Beyonce Knowles to jedna z najbardziej utytułowanych amerykańskich wokalistek. Jej single "Crazy in Love" i "Baby Boy" trafiły na szczyt listy Billboard. Artystka sprzedała ponad 118 milionów płyt. Teksty Beyonce opowiadają nierzadko o osobistych doświadczeniach i uczuciach. Poruszają również temat empowermentu kobiet. Magazyn „Time” uznał piosenkarkę za jedną ze stu najbardziej wpływowych postaci na świecie. Pierwszy solowy album Beyonce, Dangerously in Love, trafił do sprzedaży w czerwcu 2003 roku. Krążek okazał się wielkim sukcesem i szybko zyskał status czterokrotnej platyny w Stanach Zjednoczonych. Artystka w wywiadach opowiada, że do rozpoczęcia nauki śpiewu i kariery muzycznej zainspirowała ją piosenka Mariah Carey „Vision of Love”. Silny wokal Beyonce to zasługa specyficznych treningów w dzieciństwie. Ojciec piosenkarki zalecał swojej córce jednoczesne śpiewanie i bieganie na długie dystanse, co miało niwelować zmęczenie w trakcie występów na scenie.

Publiczność w Polsce już niedługo będzie bawić się przy dźwiękach najbardziej lubianych piosenek Beyonce i Jay’a-Z. 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie zbiorą się fani gwiazdorskiego duetu. Niesamowite emocje towarzyszące wydarzeniu z pewnością na długo zapadną w pamięć. Bilety na koncert Jay-Z i Beyonce kupimy w stacjonarnych i internetowych punktach sprzedaży.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.