Wiadomości z Tych

Działalność firmy Fluiconnecto w zakresie hydrauliki siłowej

  • Dodano: 2018-11-13 10:45

Fluiconnecto to uznana na rynku firma, która oferuje swoim klientom sprzedaż komponentów hydraulicznych oraz realizację usług z zakresu hydrauliki siłowej. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w województwie śląskim. 

Oferta produktowa Fluiconnecto 
W ofercie produktowej Fluiconnecto znaleźć można różnego rodzaju elementy złączne oraz akcesoria do szeroko rozumianej hydrauliki siłowej. Klienci mogą nabyć m.in. uniwersalne przewody i węże hydrauliczne, a także niezbędne końcówki i złącza. W ofercie znajdują się również węże termoplastyczne, gumowe i teflonowe, włącznie z niezbędnym wyposażeniem. Fluiconnecto prowadzi ponadto sprzedaż produktów ogólnoprzemysłowych, w tym szybko-złączy do powietrza sprężonego, profesjonalnych manometrów, specjalistycznych adapterów, dedykowanych zaworów kulowych, różnego rodzaju obejm czy praktycznych osłon na węże. W ofercie znaleźć można również urządzenia i maszyny specjalnie przystosowane do produkcji przewodów hydraulicznych.

Usługi branżowe Fluiconnecto 
Fluiconnecto oferuje usługi z zakresu hydrauliki siłowej, które realizowane mogą być dla bardzo wielu branż. Firma korzysta z rozwiązań stosowanych m.in. w górnictwie, wiertnictwie ropy i gazu oraz transporcie morskim. Fluiconnecto wspiera proces utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, dzięki świadczeniu profesjonalnego serwisu oraz prewencji ewentualnych awarii. Firma bierze na siebie także procesy związane z logistyką oraz zarządzaniem magazynem. Dotyczy to zarówno standardowych dostaw dla klientów oraz dostaw planowych just-in-time, jak i organizacji składu konsygnacyjnego.

Szkolenia i wsparcie techniczne w firmie Fluiconnecto 
Fluiconnecto oferuje swoim klientom pełne wsparcie techniczne oraz możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach. Organizowane są m.in. zajęcia z zakuwania przewodów hydraulicznych, instalacji przewodów oraz konstrukcji i sposobów działania układów szeroko rozumianej hydrauliki siłowej. Na szczególną uwagę zasługuje doradztwo techniczne, dzięki któremu wszyscy kontrahenci mają możliwość uzyskania pomocy na każdym etapie współpracy z firmą Fluiconnecto.

Własna sieć sklepów
Fluiconnecto posiada własną sieć sklepów, która stale się powiększa. Serwisanci firmy korzystają ze swojego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Fluiconnecto korzysta ze wsparcia wielu dostawców, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości. W ofercie znaleźć można rozwiązania związane z hydrauliką siłową oraz pneumatyką, a także artykuły i akcesoria BHP.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.