Wiadomości z Tych

Akcesoria szpiegowskie

  • Dodano: 2020-11-05 08:45, aktualizacja: 2020-11-05 08:51

Dzięki rozwojowi technologii wiele rzeczy, które do niedawna wydawały się fikcją, stają się rzeczywistością. Może jeszcze za wcześnie na mówienie o technologiach używanych w Star Trek, ale te znane z przygód agenta 007 są już dużo bardziej realne. Najsłynniejszy szpieg na świecie zawsze był wyposażony w odpowiednie akcesoria szpiegowskie, które ułatwiały mu zadania wywiadowcze. Obecnie z podobnych wynalazków korzystają nie tylko służby specjalne, ale również normalni ludzie.

Akcesoria szpiegowskie

Wybór akcesoriów szpiegowskich jest ogromny i bardzo łatwy dzięki takim sklepom z gadżetami szpiegowskimi jak Tomito. W asortymencie tego sklepu można znaleźć szeroką gamę lokalizatorów, dyskretnych podsłuchów i kamer tak dobrze ukrytych, że nikt nie będzie miał o nich pojęcia. Postępująca miniaturyzacja pozwala umieszczać w przedmiotach codziennego użytku kamery Full Hd, dobrej jakości mikrofony oraz lokalizatory GPS. Jakby tego było mało większość urządzeń szpiegowskich posiada baterie lub akumulatory, które pozwalają na ciągłą pracę przez kilka godzin.

Gadżety szpiegowskie wcale nie muszą kojarzyć się z podsłuchiwaniem nieznajomych czy nielegalnymi czynnościami. Wręcz przeciwnie, obecnie większość osób zaopatrujących się w urządzenia podsłuchujące i nagrywające chce chronić mienie swoich firm lub zdrowie własne i rodziny. 

Niepozorne gadżety szpiegowskie

Myśląc o gadżetach szpiegowskich wielu osobom w pierwszej kolejności kojarzą się okulary, za których pomocą można nagrywać to co się widzi bez dawania osobie nagrywanej najmniejszych sygnałów, że ta jest nagrywana. Takie okulary oczywiście istnieją w różnych wariantach kobiecych, męskich i dziecięcych. Podobnie jest z długopisami zawierającymi podsłuch czy dyskretnych bransoletkach, wyglądających jak normalna biżuteria, a będących kamerami z opcją nagrywania dźwięku.

Akcesoriami szpiegowskimi interesują się zarówno prywatne osoby jak i firmy. Dzięki tym niewielkim urządzeniom można kontrolować majątek firmy, nagrywać opiekunkę do dziecka gdy nas nie ma w pobliżu czy nagrywać próby zastraszania. W tych dwóch pierwszych przypadkach należy pamiętać, o tym że osoby nagrywane muszą wyrazić na to zgodę. 

Akcesoria szpiegowskie dla dzieci?

Sformułowanie “akcesoria szpiegowskie” w tym wypadku nie jest najtrafniejsze, jednak wciąż poruszamy się w rejonach nagrywanie i śledzenia. Choć mogłoby się nam wydawać, że rozumiemy doskonale współczesne dzieci, nie jest to prawdą, one nie znają świata bez technologii i internetu. Informatyzacja świata przynosi nowe zagrożenia, ale również technologie, które pozwalają lepiej dbać o bezpieczeństwo najmłodszych. Do jednych z najchętniej wybieranych gadżetów należą lokalizatory GPS w breloczkach. Tego typu urządzenia są bardzo funkcjonalne i pokazują lokalizację w dużym przybliżeniu. Nie tylko pozwalają zlokalizować dziecko, ale również np. klucze, gdyby te zostały zgubione. Dziecko można poinformować o tym, żeby uważało na dany brelok i nie ściągało go, albo zatajać informacje, gdy dziecko jest buntownicze i można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że taki lokalizator szybko by został “zgubiony”.

Lokalizatory to nie jedyne urządzenia szpiegowskie, które mają sens w przypadku dzieci. Jeżeli mamy podejrzenia, że dziecko ma niewłaściwe towarzystwo, jest zastraszane, albo dzieją się mu złe rzeczy, gdy nie ma nas w pobliżu możemy zakupić dyskretny gadżet, który będzie nagrywał i zbierał dźwięk.

Mogłoby się wydawać, że tego typu sprzęt jest bardzo drogi, ale to nie jest prawda. Najprostsze lokalizatory ukryte w breloku do kluczy to koszt kilkudziesięciu złotych. Nie sposób jest opisać wszystkich urządzeń oferowanych przez producentów akcesoriów szpiegowskich, dlatego zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.tomito.pl/pol_m_Akcesoria-Szpiegowskie-166.html na której można znaleźć bogatą ofertę gadżetów szpiegowskich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.