Wiadomości z Tych

Znasz tego mężczyznę? Powiadom Policję!

  • Dodano: 2022-05-25 06:30, aktualizacja: 2022-05-24 21:42

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów przy ulicy Kopernika w Tychach.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru artykułów spożywczych oraz alkoholu na jednej ze stacji paliw w Tychach. Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis

Mężczyzna w wieku około 30-40 lat, średniej budowy ciała, wzrostu około 180 centymetrów, ubrany w kurtkę czarną z trójkątną szarą wstawką na plecach po stronie lewej i szarym lewym rękawem, pod prawa piersią skośny suwak koloru żółtego, spodnie koloru jasnego, typu bojówki, buty ciemne sportowe.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Znasz tego mężczyznę? Powiadom Policję! / fot. KMP Tychy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również