Tychy - portal miejski mojeTychy.pl

Wiadomości z Tych

Wiesz coś o tym zdarzeniu? Rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia?

  • Dodano: 2018-01-03 08:30, aktualizacja: 2018-01-03 08:38

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 06 grudnia 2017r. Osoby mające informacje w tej sprawie lub te, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 grudnia 2017r. w Tychach. Nieznana osoba, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego i zabrała w celu przywłaszczenia portfel skórzany wraz z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego, karty NFZ, legitymacji rencisty – emeryta.

W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek kobiety, która może posiadać istotne dla sprawy informacje:

  • kobieta w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, nos prostolinijny twarz pociągła, ubrana w niebieską czapkę, jasnoróżowy szalik, czarny płaszcz, czarne buty, posiada czarną torebkę.

Osoby, które rozpoznają kobietę na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.