Wiadomości z Tych

Wiesz coś o tym zdarzeniu? Rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia?

  • Dodano: 2018-01-03 08:30, aktualizacja: 2018-01-03 08:38

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 06 grudnia 2017r. Osoby mające informacje w tej sprawie lub te, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło w dniu 6 grudnia 2017r. w Tychach. Nieznana osoba, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego i zabrała w celu przywłaszczenia portfel skórzany wraz z zawartością pieniędzy, dowodu osobistego, karty NFZ, legitymacji rencisty – emeryta.

W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek kobiety, która może posiadać istotne dla sprawy informacje:

  • kobieta w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, nos prostolinijny twarz pociągła, ubrana w niebieską czapkę, jasnoróżowy szalik, czarny płaszcz, czarne buty, posiada czarną torebkę.

Osoby, które rozpoznają kobietę na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również