Wiadomości z Tych

Wiesz coś o kradzieży lub rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęcia? Powiadom Policjantów!

  • Dodano: 2022-12-21 06:15, aktualizacja: 2022-12-20 21:38

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności dotyczących kradzieży w sklepie. Śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 1000 zł. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach.

W porozumieniu z prokuratorem publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopisy

Rysopis1: Mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 170 cm, zarost na twarzy w postaci brody, ubrany w sweter koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru ciemnego.

Rysopis2: Mężczyzna w wieku około 45 lat, tęgiej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w t-shirt koloru białego, spodenki typu jeans koloru jasnego do kolan, buty sportowe koloru jasnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeTychy.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również